24/7 Hotline: +48 660 702 702 biuro@giatech.pl
Kontakt

Technologia

Nasza wiedza – twój zysk!

Twoja stacja paliw – nasze, dedykowane dla Ciebie rozwiązania. Bez względu na wielkość projektu dobieramy takie metody i urządzenia, które są najkorzystniejsze dla Twojego biznesu.

Nasze usługi:

  • Planowanie i rozwój koncepcji dla każdego typu stacji paliw
  • Dokumenty zgłoszeniowe i przygotowanie projektu
  • Negocjacje z urzędami
  • Budowa instalacji paliwowej oraz rozbudowa istniejących stacji paliw
  • Przeglądy, kalibracja i pomiary zgodne z obowiązującymi normami

Budując instalacje dla stacji paliw i baz paliw opieramy się na wieloletnim doświadczeniu i zaawansowanym know-how zdobytym w toku setek realizacji. Stale się uczymy i zawsze proponujemy najnowsze rozwiązania techniczne.

„Góra lodowa” stacji paliw

Budowa stacji paliw czy wymiana dystrybutorów na nowe to nie tylko koszt zakupu urządzeń. Stanowi on zaledwie wierzchołek góry lodowej,z jaką musi zmierzyć się każdy właściciel stacji. Obsługa całej konstrukcji, ochrona przed korozją, interwencje serwisowe, okresowe pomiary, legalizacja i rewizja czy wymiana części zużywających się przy eksploatacji, to ta część składników sprawnego funkcjonowania stacji, która jest niewidoczna na pierwszy rzut oka.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też sprzedawane przez nas odmierzacze marki Wayne posiadają nowoczesną konstrukcję zapewniającą bezbłędne pomiary i długi okres eksploatacji z mniejszą ilością interwencji serwisowych. Tym samym dbamy o jak najlepszy zwrot z inwestycji i rentowność naszych klientów.

Gora_lodowa_stacji

Technologia

Zaletami dystrybutorów Wayne są:

  • Trwała konstrukcja z wykorzystaniem sprawdzonych w praktyce komponentów, które wymagają mniejszej obsługi.
  • Silna ochrona przed korozją zapewniająca długi okres użytkowania 
  • Solidna konstrukcja z pojedynczą ramą dolną i mocną podłogą
  • Niezawodne działanie dzięki dokładnym pomiarom i stabilnej, sprawdzonej w praktyce elektronice
  • Niższy całkowity koszt posiadania dzięki inteligentnej konstrukcji z mniejszą liczbą części zużywających się w okresie eksploatacji
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms