24/7 Hotline: +48 660 702 702 biuro@giatech.pl
Kontakt

Systemy kasowe i drukarki fiskalne

Wyposażenie stacji benzynowej to nie tylko dystrybutory, zbiorniki czy systemy pomiarowe. Zarządzanie obiektem tego typu związane jest także z kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie systemu POS, drukarek fiskalnych czy telewizji przemysłowej.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w ofercie GIA Polska znajdują się sprawdzone rozwiązania IT dla branży paliwowej.

Montujemy i serwisujemy specjalistyczny sprzęt IT (terminale POS, komputery PC, laptopy, serwery, monitoring CCTV, sieć LAN i WiFi) oraz urządzenia fiskalne. W ramach usług serwisowych odpowiadamy za terminowe przeglądy, odczyty, utylizacje urządzeń fiskalnych oraz przygotowanie dokumentacji.

POS

Oferujemy również profesjonalne szkolenia z użytkowania systemu, prowadzenia gospodarki magazynowej oraz takie, które są ukierunkowane na indywidualne potrzeby klienta.

Pozostajemy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Nasz zespół pracuje na terenie całej Polski – zdalnie lub w siedzibie klienta. Wyróżniają nas krótkie czasy reakcji na zgłoszenia.

System McSpal to potężne narzędzie do kompleksowego zarządzania stacją paliw. McSpal pozwala dostosować program do oczekiwań klienta poprzez łatwe dodawanie, łączenie i integrowanie komponentów aplikacji.

Aplikacja McPOS to intuicyjna i prosta aplikacja kasowa zapewniająca wszystkie podstawowe i bardziej zaawansowane funkcje kasy.

McBos to zaawansowane oprogramowanie do zarządzania zapleczem stacji i magazynem.

McHOSS to aplikacja do zarządzania siecią stacji paliw z poziomu przeglądarki. Umożliwia tworzenie raportów, analiz, prognoz czy rabatów, zarządzanie asortymentem i dostawami.

Drukarki fiskalne

Jako autoryzowany serwis firmy Novitus i UPOS posiadamy uprawnienia do sprzedaży i napraw kas fiskalnych produkowanych przez te firmy.

Nasz zespół posiada ponad 25-letnie doświadczenie na rynku urządzeń fiskalnych i doskonałą znajomość rynku. Tworzymy, wybieramy oraz dostarczamy kompletne rozwiązania zapewniające klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Systemy kasowe

GIA Polska jest autoryzowanym przedstawicielem firmy MC Comp
i wspiera swoich klientów w obsłudze programu McSPAL. Wśród naszych klientów znajdują się największe sieci stacji benzynowych.

Oferujemy dostawę, montaż i uruchomienie kompletnych stanowisk sprzedaży.

POS

Wykonujemy również naprawy drukarek wraz z instalacją urządzenia zastępczego.

Fiskalizacja

Usługę fiskalizacji przeprowadzamy u klienta w firmie lub w siedzibie GIA (wówczas wysyłamy zafiskalizowane urządzenie).  W jej ramach świadczymy:

  • programowanie nowo zakupionej kasy
  • zgłoszenie do Urzędu Skarbowego przed fiskalizacją
  • zgłoszenie do Urzędu Skarbowego po fiskalizacji

(Niezbędne dane do przeprowadzenia usługi: numer NIP, adres firmy oraz miejsce użytkowania urządzenia, dane Urzędu Skarbowego do którego podlega firma). 

Przegląd okresowy urządzeń fiskalnych

GIA Polska świadczy również usługę okresowych przeglądów urządzeń fiskalnych.

Według Rozporządzenia Ministerstwa Finansów, przegląd urządzenia fiskalnego (kasy i drukarki fiskalnej) należy wykonywać minimum co 24 miesiące. Brak wykonanego przeglądu jest raportowany przez drukarkę online bezpośrednio do US.

Szkolenia z obsługi oraz programowania kasy fiskalnej

W ramach przeprowadzanych przez nasz zespół szkoleń oferujemy:

  • wykonanie odczytu końcowego i zamknięcie urządzenia
  • wykonanie wydruków - odczyt rozliczeniowy
  • wykonanie Protokołu odczytu rozliczeniowego
  • załatwienie formalności w Urzędzie Skarbowym.

Szkolenia

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms